Warszawa Radość | +48 602 370 104

Przedszkole Radość > Aktualności

Previous Next

Dzisiaj pierwszy Dzień Wiosny. Z tej okazji dzieci w przedszkolu Przyjaciel pożegnały zimę. Po wprowadzeniu, rozmowie i zabawach o tematyce wiosennej, przedszkolaki wybrały się na spacer z Marzanną. Najwięcej radości sprawiło im "topienie Marzanny" i zabawy na placu przedszkolnym.

 

 

Drodzy Rodzice, chcąc uporządkować nasz kanał komunikacji na facebooku i ułatwić Wam samo odnalezienie fanpage planujemy dokonania zmiany nazwy.            Dotychczasowo publikowaliśmy posty dotyczące przedszkola z profilu imiennego Marlena Nikodem. Wystąpiliśmy więc do facebooka z prośbą o zmianę nazwy profilu na Przedszkole Niepubliczne Przyjaciel w Radości.

Previous Next

Dzisiaj w przedszkolu były zajęcia dodatkowe z języka angielskiego z Panią Asią. Dzieci uwielbiają uczyć się nowych słówek, wierszyków i piosenek w języku angielskim. Podczas pobytu na dworze starszaki stworzyły piękne malowidła kredą. Dzieci umorusane od kredy, ale szczęśliwe wróciły na pyszny obiadek do przedszkola. A dzisiaj w menu była: zupka pomidorowa z ryżem a na drugie danie gulasz z szynki z kaszą jęczmienną i surówką z białej kapusty oraz kompot.

Previous Next

Dzisiaj dzieci w przedszkolu Przyjaciel zamieniły się w małych artystów. Młodsze przedszkolaki za pomocą farb, starsze przy pomocy nożyczek i kleju wyczarowały piękne zebry. Dzieci z grupy Myszki zrobiły też wspólną pracę plastyczną z elementami origami, która przedstawiała ZOO. Klejące rączki to dla nas nie problem, kiedy nasi podopieczni tworzą swoje dzieła:)

Placówka Warszawa Radość

ul. Drwali 10a

www.przyjaciel.waw.pl

przedszkole@przyjaciel.waw.pl

Please publish modules in offcanvas position.