Warszawa Radość | +48 602 370 104

Przedszkole Radość > Aktualności

Previous Next

Wczoraj dzieci z przedszkola Przyjaciel pojechały na wycieczkę autokarową do Smart Kids Planet. Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji m.in. segregowanie odpadów, budowanie z dużych klocków, gra w piłkę, zjeżdżalnie, zaczarowane planetarium, warsztaty edukacyjne z wielorybem Błękitkiem i wiele innych. Pełni wrażeń wróciliśmy na pyszny obiadek do przedszkola.

Previous Next

W tym tygodniu w przedszkolu Przyjaciel odbył się bal karnawałowy. Było mnóstwo zabaw, konkursów i tańca. Nie zabrakło też sesji zdjęciowej i słodkiego poczęstunku. Ten dzień na długo zapadnie w pamięci naszych wychowanków.

Previous Next

Dzisiaj w przedszkolu Przyjaciel świętowaliśmy Dzień Dziecka. Na maluchy czekało wiele atrakcji: balony, bańki mydlane, zabawy z chustą animacyjną oraz skoki w workach. W tle leciała wesoła, taneczna muzyka. Na koniec dzieci otrzymały słodki poczęstunek. Ten piękny, słoneczny dzień, był pełen uśmiechów i radości.

Previous Next

Dzisiaj w Przedszkolu Przyjaciel świętowaliśmy Dzień Ziemi. Jako mali ekolodzy wiemy, jak ważne jest dbanie o naszą planetę. Przedszkolaki wzięły udział we wspólnych zabawach i tańcach, nauczyły się nowej piosenki i wysłuchały opowiadania i umieszczały odpady we właściwych pojemnikach. Żeby utrwalić wiadomości, dzieci obejrzały film o segregacji odpadów i recyklingu. Na koniec wspólnie pokolorowały i zagrały w ekologiczną grę.

 

 

Previous Next

Dzisiaj dzieci z przedszkola Przyjaciel odwiedziły plan filmowy "Ojca Mateusza". Przedszkolaki mogły z bliska przyjrzeć się pracy aktorów, zobaczyły też jak wygląda profesjonalny mikrofon. Najbardziej jednak podobał im się szczeniak Gucio, który też gra w serialu.

 

 
 

Placówka Warszawa Radość

ul. Drwali 10a

www.przyjaciel.waw.pl

przedszkole@przyjaciel.waw.pl

Please publish modules in offcanvas position.