Previous Next

Dzisiaj w przedszkolu Przyjaciel świętowaliśmy Dzień Dziecka. Na maluchy czekało wiele atrakcji: balony, bańki mydlane, zabawy z chustą animacyjną oraz skoki w workach. W tle leciała wesoła, taneczna muzyka. Na koniec dzieci otrzymały słodki poczęstunek. Ten piękny, słoneczny dzień, był pełen uśmiechów i radości.

Previous Next

Dzisiaj w Przedszkolu Przyjaciel świętowaliśmy Dzień Ziemi. Jako mali ekolodzy wiemy, jak ważne jest dbanie o naszą planetę. Przedszkolaki wzięły udział we wspólnych zabawach i tańcach, nauczyły się nowej piosenki i wysłuchały opowiadania i umieszczały odpady we właściwych pojemnikach. Żeby utrwalić wiadomości, dzieci obejrzały film o segregacji odpadów i recyklingu. Na koniec wspólnie pokolorowały i zagrały w ekologiczną grę.

 

 

Previous Next

Dzisiaj dzieci z przedszkola Przyjaciel odwiedziły plan filmowy "Ojca Mateusza". Przedszkolaki mogły z bliska przyjrzeć się pracy aktorów, zobaczyły też jak wygląda profesjonalny mikrofon. Najbardziej jednak podobał im się szczeniak Gucio, który też gra w serialu.

 

 
 
Previous Next

Dzisiaj do przedszkola Przyjaciel przyjechali specjalni goście: ratownicy medyczni. Opowiedzieli oni dzieciom o różnych sytuacjach, w których może dojść do zagrożenia zdrowia lub życia. Następnie poinformowali nas jak wezwać pomoc. Przedszkolaki nauczyły się też jak udrożnić drogi oddechowe, jak wygląda pozycja boczna bezpieczna, sprawdzały oddech i robiły masaż serca. Zajęcia bardzo się dzieciom podobały, dowiedziały się wiele ważnych rzeczy na temat pierwszej pomocy i na chwilę sami zamienili się w małych ratowników.

Previous Next

Dzisiaj dzieci z przedszkola Przyjaciel pojechały na wycieczkę autokarową do teatru Sabat, na musical pt: "Śpiąca Królewna". Przedszkolaki były zachwycone spektaklem. Aktorzy mieli piękne, kolorowe stroje i śpiewali ładne, wesołe piosenki. Uśmiechnięci i pełni wrażeń wróciliśmy do przedszkola na pyszny obiadek ( zupkę ogórkową i szpinakowe kluseczki).

 

 

Please publish modules in offcanvas position.